ProGo Filo Yönetimi, Filonuz parmaklarınızın ucunda…

ProGo & Arvento 

2016 yılında kurulan Progo Mühendislik & Mobil Sistemler ve Progo Filo Yazılım Yönetim Hizmetleri, müşterilerine yenilikçi, kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir yazılım çözümleri sunan köklü bir firma ortaklığıdır. İnovasyon odaklı yaklaşımı ve güçlü iş ortaklıklarıyla, müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak ve verimliliklerini artırmak için çözümler sunmaktadır. Ayrıca, Arvento markasının kurumsal iş ortaklığını da bünyesinde bulunduran Progo, sektördeki liderlik pozisyonunu güçlendirmektedir.

Arvento'nun lider konumundaki filo yönetimi ve telematik çözümlerini müşterilerine sunarak, araç takibi, güvenlik, yol yardımı, rotalama ve raporlama gibi alanlarda kapsamlı bir çözüm portföyü sunar.

Progo Filo Yönetimi, filo sahipleri ve operatörlerine ileri düzey filo yönetim yazılımları sunarak araç filolarının etkin bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. İleri düzeyde takip, envanter yönetimi, bakım planlama ve maliyet kontrolü gibi özelliklerle donatılan Progo Filo Yönetimi yazılımı, müşterilerin araçlarını optimize ederek verimliliklerini artırmalarını sağlar. Ayrıca, kiralık araç yönetimi, yakıt tüketimi izleme ve raporlama gibi özelliklerle de müşterilere kapsamlı bir filo yönetimi deneyimi sunar.

Progo, kurulduğu günden bugüne sektörde tecrübeli insan kaynakları alt yapısı ile mobil iletişim ve araç takip sistemleri konusunda bilgi ve tecrübesini pazara aktarmıştır. Özellikle tedarikçi-müşteri ilişkilerinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına tam uygun filo yönetimi ve mobil araç takip sistemi çözümlerini sunmuştur. Filo yönetimi ve araç takip sisteminin yaygınlaştırılarak daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşması hem kullanıcıların, hem de Türkiye ekonomisinin kalkınmasına yardımcı olmaktadır. Enerji, zaman, insan kaynağı, sermaye gibi bir çok değerlerin optimum şekilde kullanılmasının sürdürülebilir yaşamda önemi büyüktür. Bu nedenle firmamız olarak Filo Yönetimi ve mobil sistem ürünlerimizin bilinçli bir şekilde kullanılmasının insan yaşamına pozitif etkiler sağlayacağını biliyoruz ve çabalarımızı bu yönde harcıyoruz.